Aby se v kuchyni dobře cítili i děti

Kuchyň je centrem dění každé rodiny. Všichni její členové se zde setkávají ráno u snídaně a minimálně také po návratu domů u večeře. Tento prostor by proto neměl být podceňován, ale navržen tak, aby se každý člen rodiny cítil v kuchyni dobře.

Podívejme se na jejich potřeby od toho nejmenšího

Děti potřebují prostor, kterému mohou věřit, který je příjemný na dotek, teplý, měkký a hezký. Tyto vlastnosti má masivní dřevo. Laminátová dvířka sice mohou jako dřevo vypadat, ale děti mate v pocitu, jaké dřevo vlastně je. Pro děti je dřevo zdravé, protože jeho těkavé látky jsou zdraví prospěšné.

Navíc zaposlouchali jste se někdy do zvuku, jaký vydává zavření dřevěných a laminátových dvířek? Když děti dvířky bouchají, tak ať je to aspoň v měkkém tónu dřeva. S těmito argumenty nabídněte zákazníkovi kuchyni z  biodesky, která je svým speciálním lepením tvarově stálá a z masivu nejvíce odolná. Hodí se na výrobu dvířek, ale ne korpusů. Jednoduchý strohý design dodá kuchyňské lince moderní vzhled, nemusíte se držet jen venkovského stylu. Masivní dřevo jí zas dá originální kvalitu.

Muž se potřebuje zorientovat

Muži většinou netráví v  kuchyni tolik času přípravou jídla jako ženy. Nejeden se v kuchyni cítí jako žena v dílně. Často neví, kde má co hledat nebo odložit. Proto je pro ženy, ale i pro muže k nezaplacení přehledný drátěný systém.

Například TurnMotion II — otočné police do horních kuchyňských skříněk značky Kesseböhmer (viz. obrázek níže).

TurnMotion II — otočné police

Otočný systém vám ukáže celý obsah police a zároveň máte snadný přístup k věcem, které by jinak mohly zůstat zapadlé prachem.

Kesseböhmer myslí při navrhování drátěných systémů i na ženy a děti. Speciálně pro ně vytvořil systém iMove — sklopné police do horních kuchyňských skříněk (viz. obrázek níže).

iMove — sklopné police do horních skříněk

iMove je police s mechanismem, který stačí potáhnout za úchyt a police se stáhne do komfortní výšky. Lehce, hladce a plynule. S touto policí vás žena či dítě už nebudou honit, abyste jim podali věci z horních skříněk. Raději si vychutnejte večeři a žena zase samostatnost a komfort v kuchyni.

Hořčicová kuchyň

Kuchyň trochu jinak, než jak ji diktují stále se měnící trendy, je například ta z biodesky. Dřevo je trvanlivé a  z  módy jen tak nevyjde. Stejně tak kvalitní kování a zmíněný drátěný systém.

Navrhněte zákazníkům kuchyni, do které když zainvestují, vydrží jim celá léta a přitom její uživatele neunudí. Odvážnějším zákazníkům můžete nabídnout barevnou masivní linku. Skandinávští designéři si rádi hrají s barvami na dřevě. Stačí dvoje, troje dvířka skříněk nebo zásuvek natřít trendovou antracitovou nebo hořčicově žlutou barvou a taková originální kuchyně upoutá každého hosta. Kontrastní barva dá vyniknout dřevu a celkový vzhled osvěží celý prostor.

Nabídněte „kuchyňské linky jinak“. Prakticky, komfortně, zdravě, odvážně a svěže.

    https://interiery-exteriery.cz/interiery/wp-content/uploads/sites/4/2017/08/horcicova_kuchyn_1-1.png https://interiery-exteriery.cz/interiery/wp-content/uploads/sites/4/2017/08/inspirace_kuchyn_1-1.jpg https://interiery-exteriery.cz/interiery/wp-content/uploads/sites/4/2017/08/inspirace_kuchyn_2-1.jpg

 

Jaký je Váš nejoblíbenější úložný prostor v kuchyni